Hvordan laver jeg en fotobog?

  • Opdateret

1. Bliv medlem af Libero Klubben, og download Libero Klubbens app. Klik på Fotobog i menuen i appen. (Hvis du ikke har appen, så læs mere her.)
2. Kom i gang med at lave din fotobog – rediger de 28 sider ved at indsætte dine egne billeder og tekster. Bogen gemmes i appen, så et godt tips er at tilføje nye billeder og redigere den lidt efter lidt, hvis du ikke vil lave hele bogen på én gang.
3. Når bogen er klar, kan den bestilles via appen, så snart du har registreret 3.500 point. Du kan samle point ved at registrere koder fra Liberos blepakker. Hverken bogen eller forsendelsen koster noget ud over pointene.

Hvis du har lavet en fotobog på vores hjemmeside, kan du nu se den som et udkast i Libero Klubbens app. Så din fotobog er ikke væk.

Læs mere her.

fotoboken-16x9.png.jpeg